Sterydy wziewne

W poważnych czasopismach naukowych ukazały się w ciągu ostatnich 10 lat liczne prace negujące tezę, jakoby testosteron był odpowiedzialny za powstawanie raka prostaty. Informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie Strona Zdrowia podlegają ochronie. N, 26 02 2017 Forum: Grzybica grzybica po sterydach. Opublikowana dotychczas literatura jest wciąż ograniczona, a temat ten będzie płodnym obszarem zainteresowania w nadchodzących latach. Z ujawnionych tabletek wskazywał na zawartość substancji z grupy IV P ujętych w wykazie substancji psychotropowych. Wymagane pola są oznaczone. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Sterydy mogą powodować problemy emocjonalne, w tym gwałtowne zmiany nastroju, które w niektórych przypadkach prowadzą do przemocy, depresji, zazdrości paranoidalnej, skrajnej drażliwości, urojeń i innych upośledzeń. Dla danych postaci leku tabletki, maści, leki wziewne, krople, które zawierają steryd w składzie, istnieją charakterystyczne grupy powikłań, ale także uniwersalne sposoby ich unikania. Mam ogromne wyrzuty sumienia, że nie bawiłam się z nim częściej, że nie robiłam mu pysznego jedzenia że nie dbałam jak powinnam. Wspomaga procesy ich oczyszczania i pomaga walczyć z uporczywym kaszlem. Zgodnie ze swoją misją, Redakcja Medonet. Uprzejmie informujemy o następujących zmianach godzin pracy Rejestracji Centralnej i Działu Call Center w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Sterydy wziewne są grupą leków, która negatywnie wpływa na zęby i dziąsła poprzez. Cena leku Metypred może różnić się w zależności od miejscowości, w której będzie kupowany ten preparat czy też wybranej przez pacjenta apteki. Ambroksol, syrop, kaszel, kaszel mokry. Edukacja powinna odbywać się podczas wizyty u lekarza. Gimnastyczki i tancerki baletowe.

17 sztuczek o sterydy z apteki sprzedam, które chciałbyś wiedzieć wcześniej

O autorze

Cukier powoduje zwiększenie wydzielania insuliny, co wprost prowadzi do ograniczenia produkcji testosteronu. Do każdego zakupu na Sterydy anaboliczne. Miejsce wstrzyknięcia najpierw jest oczyszczane płynem antyseptycznym, takim jak roztwór jodyny, alkoholu lub innego płynu odkażającego skórę. W Polsce najczęściej stosuje się budezonid. Jakie działanie wykazują. Kryształki rozpuszczają się bardzo wolno, przez co hormon ten osiąga najwyższe stężenie we krwi po ok. Modameska ubierajsiezwykopem. Blokada barku zastrzyk w bark może być stosowana w leczeniu bólu barku opornego na inne metody leczenia. Źródło: 69579146 392918391601635 2737088706876034301 n1. Tak samo przedstawia się kwestia ludzi narażonych na ryzyko sercowo naczyniowe przebudowę serca związaną np. Po kontakcie z alergenem w pierwszej kolejności postaraj się jak najskuteczniej od niego odseparować.

Zastanawiasz się, jak sprawić, by Twoje sterydy z apteki sprzedam było rockowe? Przeczytaj to!

Zgłoś naruszenie regulaminu

Rozciągnięte przez zbyt częste stosowanie pompki prącie staje się właściwie bezużyteczne. Leki sterydowe mają rozległe działania uboczne. Absolutnie wszystkie sterydy anaboliczne hamują produkcję własnego testosteronu, lecz dany skutek uboczny jest całkowicie odwracalny. Bez nich część przygotowanych dla Ciebie funkcjonalności nie będzie działać poprawnie lub nie będzie działać wcale. W chwili obecnej coraz częściej decydujemy się na sięganie po sterydy, ponieważ wtedy mamy możliwość uzyskania o wiele większej siły podczas wykonywania ciężkich ćwiczeń fizycznych, jak również mamy możliwość rozbudowania naszych mięśni w bardzo krótkim czasie. Dajemy też pacjentom wypisywanym do domu nieduże dawki doustnych sterydów. Matka zostawiła go po porodzie. Materiał sponsorowany. Osoby które nigdy nie miały nic wspólnego z SAA i PH, przeczytały tylko kilka artykułów czy też wypowiedzi innych użytkowników nie mające w tym temacie żadnego doświadczenia proszone są o niepomaganie i niedoradzanie Innym na pytania związane z SAA i PH. Kreatyna jest obecnie najpopularniejszym suplementem, który znacząco przyczynia się do wzrostu formy sportowej. Steryd został początkowo opracowany, aby pomóc ludziom przezwyciężyć menopauzalne zapalenie stawów u kobiet i spowolnić zwyrodnienie mięśni u pacjentów. Nie rób cykli na więcej niż jednym środku na pierwszy czy drugi raz bo i tak nie wykorzystasz potencjału kilku środków na raz – jeden https://sterydy-sklep-online.com/kategoria-produktu/tamoksyfen/ produkt na start to dobry pomysł. Przerażałaby mnie jednak myśl, że Putin jest chory np. Pokaż spoiler Adam, postaraj sie nie wyczerpac tematu jednym komentarzem ͡° ͜ʖ ͡°mikrokoksy silownia sterydy pokaż całość. Jeżeli chodzi o genetykę to ma ona ogromne znaczenie w każdym aspekcie życia również w budowaniu sylwetki. Wt, 30 08 2022 Forum: Vistula Re: S I E R P I E N. W przyszłości też rehabilitacja sanatorium. Pozdrawiam, Kornelia Socha. Czy lek Nasometin może być podawany do ucha na zapalenie. Skoczność siła eksplozywna, wytrzymałość wydolność tlenowa, intensywność, puls, szybkość biegu włókna szybkokurczliwe i do tego jak trenować takie cechy motoryczne, jak budować plan, popularne ćwiczenia, jak można wykorzystać siłowni jak nie chodzimy do klubu na treningi. Każdy z nas może doświadczać zupełnie innego wachlarza objawów związanego z odchorowywaniem naszych wcześniejszych szaleństw. @TenOdMirabelek: Badania po odbloku. W 1998 roku, podczas Tour de France, cała ekipa kolarzy grupy Festina została zdyskwalifikowana za stosowanie erytropoetyny. Od ilości przyjętych płynów oraz temperatury otoczenia. I chodzi to zarówno o podejście lekarzy, jak i samych pacjentów.

sterydy z apteki sprzedam: to właśnie robią profesjonaliści

Charakterystyka produktu : Anapolon Oral

Są to między innymi. Ich przyjmowanie wiąże się z ryzykiem powikłań zdrowotnych oraz zmian w zachowaniu. Ekstrakcja z suszu konopnego. Dołącz i znajdź okienko. A gdy dodasz do tego parę kieliszków wódki na imprezie to automatycznie jesteś supermenem. Bardzo szybko odblokowuje zapchany nos oraz ułatwia swobodne oddychanie. Takim przykładem są kortykosteroidy, które wykorzystuje się w leczeniu osób z astmą, by pomóc im oddychać podczas ataku. Przyjmując sterydy anaboliczne, zawsze należy mieć świadomość tego, że są one lekami. Omnadren 250 można łączyć z metanabolem, z którym tworzy unikalną mieszkankę pozwalającą budować masę mięśniową. Ponadto pobudza organizm do produkcji komórek kolagenu. Sterydy wnikają bowiem do serca komórki, czyli jądra komórkowego, działając niczym sterownik. Detoksykacja sterydów to proces opuszczania leku z organizmu. Niemniej, wziewne glikokortykosteroidy wGKS pozostają podstawową grupą leków stosowanych w leczeniu przewlekłym na wszystkich stopniach ciężkości choroby. Zmniejsza liczbę zgonów wśród noworodków liczbę dzieci umierających w ciągu pierwszych 28 dni życia;. Z naturalnych środków poleca się napary z rumianku, rozmarynu i soli morskiej. Nie uwierzysz, ile jajek spożywa każdego dnia. Sterydy domięśniowe stanowią ważny element wspomagania efektywnego treningu. Poprzez dietę, ćwiczenia albo odpowiednio dobrane tabletki. Jednak nie każdy wcześniak jest w stanie nadrobić do swoich rówieśników to co stracił na trudnym starcie w życie. Ciśnieniomierz Braun BUA6150CEME Exactfit 3. Podstawą ustalania dawki jest przyczyna, dla której lek ma zostać podany. Miałam tez badania na jakąś przysadkę mózgowa czy coś takiego ale wyniki dobre. @donfazzione: Niestety czas mi na to nie pozwala :[.

Jak znaleźć czas na sterydy z apteki sprzedam w Google

Anapolon – co to jest?

Jeśli pacjent ma lub miał raka wątroby. Aloes to naturalny sposób na odżywienie oraz upiększenie. Z każdą dawką INCS nowszej generacji około 30% osadza się w nosie, gdzie lek wiąże się z receptorem glikokortykosteroidowym. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. W poniższym artykule dowiesz się, jak wygląda uczulenie oraz jakie leczenie domowe możesz zastosować. Przyczyn zapalenia zatok w ciąży może być kilka. To lek, który ma przede wszystkim działanie prewencyjne. W przypadku zażywania anabolików nie można oddawać krwi. Zastrzeganie dowodu nic ci nie pomoże, co to za problem wysłać w systemie zapytanie o nowe dane. » Sob cze 14, 2008 10:14. Pracujemy razem z znanymi producentami i sprzedamy tylko oryginalne produkty. W asortymencie mamy wyłącznie oryginalne sterydy. Zaleca się również, by podczas aplikacji leku lekko przytkać palcem nozdrze znajdujące się po przeciwnej stronie. Glikokortykosteroidy zwykle podawane są z innymi lekami, które mają uzupełnić ich działanie. Na rękę miesięcznie, a moim największym marzeniem jest zostać kulturystą i wystartować w zawodach. Rekomendacje dotyczące szczepień wśród osób młodychPoniższe wytyczne dla osób młodych dotyczą szczepionek, które są obecnie zarejestrowane do użycia w tej grupie wiekowej. Niejednokrotnie zdarza nam się, że wypijemy więcej alkoholu, niż chcielibyśmy. Z tej racji są one używane w sytuacjach, w których szybkie silne wygaszenie zapalenia ma kluczowe znaczenie dla zdrowia, a czasami również dla życia. Dulcobis, 5 mg, tabletki dojelitowe. Pod tą niezwykle egzotyczną i sexy nazwą kryje się niewielkie drzewko wiodące swój ród z Syberii. Przez obniżenie poziomu estrogenów w ciele mężczyzny, wraz z podniesionym poziomem miedzy innymi testosteronu, łatwiej jest uzyskać zdrowo wyglądającą sylwetkę o niskim poziomie tkanki tłuszczowej.

Dowiedz się, jak wyleczyłem sterydy z apteki sprzedam w 2 dni

Smakosze środków przeciwbólowych

Zadaniem face’ów jest zachowywanie się w taki sposób, aby publiczność ich wspierała i kibicowała. Leczenie zwierząt preparatami z apteki jest w niektórych sytuacjach możliwe, ale trzeba wiedzieć, jak to robić. Buduje nie tylko mięśnie, ale także inne tkanki, np. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa, tzn. Z czasem prowadzić to może do zapalenia, zastoju żółci, krwawienia oraz łagodnych lub złośliwych zmian nowotworowych. Jest to stan zdrowia psychicznego, w którym osoba spędza dużo czasu martwiąc się o wady swojego wyglądu. Badania zrobione przez userow po zakończeniu odbloków jednoznacznie stwierdzają że połączenie clom + nolva sprawdza się i oba hormony LH i FSH znajdują się w normach laboratoryjnych. Zimą ostry stan 6 tygodniowy, wstrząs alifatyczny i duszenie się. Do czasu osiągnięcia koordynacji ssania, połykania i oddychania noworodki urodzone przedwcześnie są karmione dożylnie lub przez sondę, której końcówka znajduje się w żołądku. A nadużywanie tego sterydu może prowadzić do gwałtownego spadku poziomu testosteronu po zakończeniu cyklu, co wymaga kilku suplementów po cyklu. Jeśli chodzi o Tamox postępujesz podobnie, z tym że bierzesz 1 tabletkę przez cały okres, do końca opakowania. Jest preparatem do budowania masy mięśniowej w połączeniu z metanabolem, powoduje szybki przyrost masy i wzrost wydolności oddechowej. Zauważysz poprawę nastroju, zwiększony poziom energii i większą chęć do działania. Chociaż kremowanie ci nie pomogło, spróbuj mocny krem połączyć z olejem łatwo się na włosach rozprowadza. Mogą mieć tradycyjną formę tabletek, ale dostępne są także w postaci roztworów do picia. Dzięki, że wspomniałaś o mleku bo mam jedno pytanie – czy jest to TYLKO mleko początkowe czy może następne też. I Produktów Biobójczych. Detoksykacja sterydów to proces opuszczania leku z organizmu. Czym są sterydy, w jakich przypadkach są zalecane i z jakimi zagrożeniami wiąże się ich zażywanie. Środki te dodatkowo sprawiają, że mężczyźni są silniejsi oraz wyżsi od płci pięknej. W tym przypadku zwiększenie podaży kalorii w leczeniu żywieniowym nie prowadzi do poprawy stanu ogólnego chorego. Te 10 najlepszych sterydów było podziwianych po ich wprowadzeniu do świata sterydów anabolicznych i leków zwiększających wydajność. SARMy muszą być przepisywane przez lekarza i muszą być przestrzegane wszystkie lokalne przepisy. Działa bardzo skutecznie i stosunkowo szybko przynosi efekty. Możemy więc stosować leki ludzkie dla psów i kotów, ale także mamy możliwość stosowania preparatów przeznaczonych dla zwierząt gospodarskich u zwierząt domowych.

Nie daj się nabrać na to oszustwo sterydy z apteki sprzedam

Jaka prawda o znieczuleniu ogólnym

Były kanadyjski sędzia zawodów kulturystycznych Kirk Goodkey, został aresztowany za produkowanie i sprzedaż nielegalnych. U pacjentów, u których pojawia się reakcja flare, występuje krótki okres bólu, trwający 1 2 dni po zastrzyku. Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. I najlepiej mieć też trochę lat, bo wtedy układ hormonalny inaczej działała. Budowanie swojego poczucia wartości na seksie prędzej czy później prowadzi też do seksoholizmu. Turinabol znany również jako „T bol» lub „Turi» pozwala na duży przyrost siły, jak również na bardzo wysokiej jakości przyrost masy mięśniowej. Istnieje jedynie metoda pośrednia, która może stanowić dowód na autotransfuzję – polega na wdychaniu i wydychaniu przez sportowca mieszanki gazów z dwutlenkiem węgla, a następnie pomiarze i porównaniu odpowiednich parametrów krwi przed i po inhalacji. I o ile sprawność seksualną często można przywrócić poprzez wyregulowanie układu hormonalnego, to, niestety, płodności się nie da. W tym samym czasie podobnego odkrycia dokonał amerykański lekarz, George Miller Sternberg, co ciekawe, nazywając opisany przez siebie drobnoustrój na cześć Pasteura Micrococcus pasteuri. Dawki można przyjmować z posiłkiem lub bez posiłku. Wielu z nich, jak na przykład wyraźny wzrost ciśnienia tętniczego poprzez nagłe zwiększenie wagi na skutek łatwości konwertowania testosteronu do estrogenu możemy uniknąć, poprzez przyjmowanie odpowiednio dobranego do cyklu inhibitora aromatazy. Usłyszałam przyjeżdżaj. A to wiąże się z zażywaniem dużej liczby leków. Awaryjnie ściągnięty „Antonio» – który jeszcze niedawno był w federacji Lewandowskiego i Kawulskiego sędzią od zegara – pokazał, że PLMMA sportowo nie jest daleko do najpopularniejszej organizacji w kraju. Odpowiedź znajdziesz TUTAJ. Rozmiar jest prawdopodobnie bardziej odpowiedni dla kulturystów i większości rekreacyjnych gimnastyków, ponieważ nie jest mierzony w zawodach siłowych lub wydajnościowych, ale poprzez prezentację, która demonstruje zdyscyplinowaną dietę i ukierunkowane cele treningowe. U dorosłych reakcję astmatyczną najczęściej wywołują alergeny; u dzieci są to przede wszystkim wirusy. Należy się liczyć z tym, że efekty uboczne mogą wystąpić po paru latach od momentu przerwania stosowania sterydów anabolicznych. Oprócz tego wykonują też manewry, które pojawiają się w różnych walkach na tyle często, że doczekały się własnych nazw. Nebulizator powinien wytwarzać większość kropli o średnicy 3–5 µm, objętość komory powinna wynosić 2–4 ml a przepływ 5–8 L/min. Ciągle pokutuje błędne przekonanie, że nie ma nic gorszego niż sterydy. Jak zrobić pierwszy zastrzyk sterydowy. Tydzień przed rozpoczęciem stosowania iniekcji. W Scarlet Nexus na naszej drodze staną hordy przeciwników. Sklep z sterydami to największy sprawdzony sklep internetowy z sterydami w Polsce. Wiąże się to z manifestacją wyprysku i silnego stanu zapalnego. Część cytostatyków jest wydalana w postaci aktywnej z moczem i śliną, najintensywniej przez 24 48 godzin po podaniu. Lek stosuje się do zapobiegania i leczenia alergicznego, sezonowego zapalenia błony śluzowej nosa w tym katarusiennego oraz całorocznego zapalenia błony śluzowej nosa. Może też dojść do zaostrzenia przebiegu choroby, która była przyczyną włączenia do terapii tego typu leków.

Sekrety, aby uzyskać sterydy z apteki sprzedam, aby szybko i skutecznie wykonywać zadania

Podobne ogłoszenia

Postautor: gosiulek73 » 09 lis 2009 14:10. Deka +test najlepsze combo na masę, najbardziej przebadane sterydy w medycynie , nie zaburzają apetytu po prostu zwiększasz bilans kaloryczny to wszystko ,z tym że odżywiasz sęi czysto. Skoro nie masz efektów, to jesz za mało 😉. Pamiętaj, że szczepionka może nie zapewniać pełnej ochrony przed upływem co najmniej 7 Pfizer 14 Moderna i AstraZeneca dni od otrzymania drugiej dawki. Leczenie sterydami jest korzystne w przypadku. Leki p/leukotrienowe w razie współistniejącej astmy. Kłucie i ciągnięcie skroni. Jako środek metylowany, stanozolol znacznie obciąża układ pokarmowy, szczególnie wątrobę i drogi żółciowe. U kobiet lek stosowany jest w leczeniu hiperestrogenizmu. Nie należy zapominać o innych, współistniejących chorobach. Przyjmowanie produktu rHGH 10vials x 10 IU pozwala uzyskać twardsze i lepiej wyglądające mięśnie. @avirant: jak debil będzie bez gardy to dziecko by go pokonało. Najman się jednak nie zraził. Kulturystyka to nasza pasja. Odżywki i suplementy diety. Podczas świadomego stosowania sterydów, można łatwo zadbać owątrobę, żeby nie doprowadzić do jej wyniszczenia. Ponadto, podobnie jak w przypadku innych środków sterydowych, u osób szczególnie podatnych może nastąpić uzależnienie psychiczne – nie tyle od samego testosteronu, co od korzyści z jego stosowania i bycia «na cyklu». Do nas przychodzą pacjenci w wieku 50 60 lat, którzy mają niewydolność oddechową, bo byli źle leczeni. Jestem załamana, kazdy mowi ze potrzeba czasu bo niczego nie moga zagwarantować.

Moja największa lekcja sterydy z apteki sprzedam

Małgorzata R

Jednocześnie ich regularne używanie może wpływać na zmniejszenie chęci na seks i problemy z erekcją. Materiał sponsorowany. Na dodatek ten Mirek to hipokryta. Następnie pobieramy do badań krew i wydzielinę z drzewa oskrzelowego. W dziedzinie medycyny za steroidy uważa się m. Lek zawiera kortykosteroid i ma działanie miejscowe o charakterze przeciwalergicznym. Z kolei Holendrzy decydują się poczekać do 8 stycznia z uruchomieniem programu szczepień, powołując się na potrzebę zaufania do procesu. Żeby osiągnąć taki efekt trzeba wielu składowych opanowanych na bardzo wysoki poziom.

Zalety

Najlepiej wstrzykiwać je w mięsień, który jest dobrze rozbudowany i mało unerwiony. W Walii ponad połowa osób, które stosują rozdawane przez władze zastrzyki to użytkownicy sterydów, a w niektórych rejonach odsetek ten sięga nawet 75 proc. Zarejestruj nowe konto, to proste. Produkcja pocisków do K239 w Polsce. Początkiem przerostu gruczołu jest ból sutka i nadwrażliwość brodawki, w późniejszym czasie gromadzenia tkanki tłuszczowej. Im jest ich więcej, tym wyższe dawki tamoksyfenu muszą być przyjmowane. Czy macie jakieś rady. Diuretyki to leki wpływające na gospodarkę wodno elektrolitową. Wykazuję to jego naprawdę silne działanie, dlatego możemy zaufać i suplementować na cyklu sterydowym aby pozbyć się toksyn z organizmu. Jakie natomiast niekorzystne efekty mogą się pojawić. Przyspieszyć wzrost mięśni szybko leki. This is an all in one bodybuilding supplement that will get you the fitness goals you need fast.

Extra informacje

Mam 20 strzalow propa 100 mg i wale co 2 dni chcce zejsc puzniej 40 strzalow propa 250 mg czy skuteczne bedzie branie 2 razy w tygodniu. Jeśli jednak przyjmowane są z umiarem oraz wybieramy formę zastrzyków, skutki uboczne są nieporównywalnie mniejsze. W tym czasie praktycznie zero dolegliwości, jedynie delikatne cierpniecie stopy. Propozycje treningowe zamieszczone poniżej pozwalają poprawić sylwetkę i podnieść wydolność organizmu – dwie pieczenie na jednym wysiłkowym ruszcie. Diet is an important element, but in combination with the right product, the effects are several times greater. Próbka krwi jest pobierana zazwyczaj z żyły przedramienia. Kupiłam sobie w końcu mąkę mąkę kasztanową. Około 75% całkowitego cholesterolu w ludzkim organizmie stanowi cholesterol endogenny, pozostałe 25% to cholesterol egzogenny. Długotrwały strzał może oznaczać, że potrzebujesz tylko jednego strzału na sezon alergii. A dlaczego pyralgina nie polecana.

Dostawa

Chcesz dodać słowo, frazę lub tłumaczenie. Nie była to śmierć naturalna. Niestety pomimo pilnowania godzin snu i jedzenia ,,diety,, większośc mężczyzn nie osiągnie efektu. Jeżeli boisz sie na pierwszy cykl bic igly to sie nie bierz za sterydy 😉. Winstrol bezpośrednio blokuje oś HPTA, a uszkadzając wątrobę pośrednio tłumi testosteron, wpływając na syntezę SHBG w wątrobie. Da się bezpiecznie stosować małe dawki łagodnych SAA przez określony czas. Dzieje się tak, gdyż oskrzeliki, zwężają się i przepływ powietrza staje się ograniczony. Kobiety bardzo często wybierają anavar, winstrol, clenbuterol i NPP. Szukasz sprawdzonego miejsca, gdzie w łatwy i bezpieczny sposób będziesz mógł kupić dowolny środek anaboliczny w bardzo dobrej cenie oraz z pewnego źródła. Ten «systemowy» doping, powodowany celami politycznymi, miał swoje tragiczne konsekwencje, które odbiły się na zdrowiu blisko 10 tysięcy osób. A zatem może być mniej, ale za to o właściwej porze. Tetniak zwyczajnie sobie byl i pekl w najmniej oczekiwanym momencie.

Usługi 205

Przywróć wyświetlanie jako odnośnik. Oto co proponuje niemiecki tuner. To narastające uczucie zmęczenia i problemy z regeneracją skutkują ciągłym obniżaniem częstotliwości i intensywności treningów. Za pomocą leku Pregnyl można przyspieszyć ten proces i zmniejszyć tym samym ryzyko ewentualnych powikłań związanych z nieprodukowaniem testosteronu. Kulturyści doceniają tę cechę, bo estrogeny są ciężkie do kontrolowania przy użyciu wielu sterydów. Przełom nadciśnieniowy dotyka ok. Jak ocenić stopień oparzenia skóry. Ogólnie przyjętymi w nauce podziałami tych nowotworów u kotów, są dwie klasyfikacje. A do tego akurat potrzebna jest motywacja. W odcinku 255 musiał się dzielić pracą z Cieślakiem w szkole podstawowej, tam były prace remontowe od Pana Wiesia, który potem zwolnił Spejsona za to, że miał spartolić robotę i pochwalił Cieślaka za robotę.